چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧
طرح ملی خادم - خانواده آماده در مخاطرات، بزودی با امدادگران برای آموزش می آییم. ** من خانواده ام را دوست دارم ** روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران
 


  چاپ        ارسال به دوست

رتبه عالی هلال احمرمازندران در اجرای طرح ملی پیمان

معاون امور جوانان هلال احمر مازندران از کسب رتبه عالی هلال احمرمازندران در اجرای طرح ملی پیمان ((پیشگیری موثر از اعتیاد در جهت نشاط اجتماعی)) همراه  با استانهای کرمان،گیلان ، آذریجان غربی، چهار محال وبختیاری ،قم و بوشهر در کشور خبر داد.به گزارش روابط عمومی هلال احمر مازندران لیلی احمدی ماموریت اصلی سازمان جوانان را تربیت وآموزش جوانان وارتقاء سطح دانش آنان جهت انجام فعالیتهای بشر دوستانه وامدادی معرفی نموده وافزایش خود مراقبتی وکاهش گرایش به اعتیاد در نوجوانان وجوانان را در اولویت کاری موثر امور جوانان اعلام کرد. وی تغییر نگرش وتقویت رفتارهای محافظت کننده در میان نوجوانان وجوانان را از طریق تاثیر گذاری بر جنبه های شناختی ،عاطفی و رفتاری  آنان مهم شمرده تا از این طریق در تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر  از جمله حمایت  از زندگی وسلامت انسانها وتسکین آلام بشری گام مثبتی برداریم . معاون امور جوانان هلال احمر مازندران افزودند؛ اجرای طرح ملی پیمان  یکی از برنامه های  کاری واجرایی  فعالیتهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است واین طرح به صورت  آبشاری در استان انجام پذیرفته است .وی گفت؛تعداد 40 نفر پس از گذراندن دوره های آموزشی بعنوان سر گروه ،هر نفر نسبت  به آموزش 7 نفر رابط ودر ادامه 280 نفر رابط اقدام نمودند . احمدی افزود؛در فاز سوم نسبت به آموزش 6 نفر دیگر از زیر مجموعه رابطین اقدام ودر پایان استان مازندران با آموزش بیش از 2000 نفر وشرکت 1950 نفراز اعضا درآزمون آنلاین وگرفتن گواهینامه با 97 درصد کار آموزشی ،رتبه عالی  را درسطح کشور کسب نمودند. این طرح که از بهمن ماه 1395 در استان اجرایی شده که  در این مرحله تاکنون 1950 نفر از جوانان استان مازندران نسبت به این بلای خانمانسوز ایمن شدند.
وی در پایان هدف اصلی از اجرای این طرح را سالم سازی جامعه از ناهنجاریهای ناشی از اعتیاد وپیشگیری از آسیب های اجتماعی نوجوانان وجوانان بیان داشت وگفت : فرهنگ سازی وبهره مندی از ظرفیت جوانان وبرنامه ریزی برای اجرائی نمودن فعالیت پیشگیری از اعتیاد در بین جوانان  از اهداف اصلی این طرح بوده و امیداست با ادامه طرح مذکور در استان،  سایر جوانان خود را نیز  از این بلای خانمان بر انداز  همانند این 2000 نفر از اعضا بیمه نماییم.


٠٠:٥٣ - دوشنبه ٢ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٢٤٩    /    تعداد نمایش : ١٣٧٠خروج