استان مازندران

دوشنبه 03 آبان 1400
مدیرکل امور حقوقی جمعیت هلال احمردر ساری اعلام کرد:

رتبه دوم املاک و حقوقی هلال احمر مازندران در سال گذشته

مدیرکل امور حقوقی جمعیت هلال احمر در سفر به استان مازندران با حضور در جلسه شورای معاونان این جمعیت اظهار کرد: املاک و حقوقی هلال احمر استان مازندران از جایگاه مطلوبی در کشور برخوردار است و در ارزیابی سال گذشته از میان 31 استان کشور ،رتبه دوم را کسب کرد .

مدیرکل امور حقوقی جمعیت هلال احمر در سفر به استان  مازندران  با حضور در جلسه شورای معاونان این جمعیت اظهار کرد: املاک و حقوقی هلال احمر استان مازندران از جایگاه مطلوبی در کشور برخوردار است و در ارزیابی سال گذشته  از میان 31 استان کشور ،رتبه دوم را کسب کرد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ دکترمیرحامد خانی در این جلسه افزود:صیانت از املاک و موقوفات جمعیت هلال احمر محورهمه برنامه ها وتلاشهای اداره کل حقوقی و املاک است .

 وی گفت: باید سعی کنیم امانتدار خوبی برای اعتماد مردم باشیم  تا روند صلح موقوفات واقفین با جمعیت هلال احمر افزایش یابد که این مهم در تامین منابع این جمعیت برای توسعه خدمت رسانی نقش بسیار مهمی دارد.     

گفتنی است بررسی پرونده های مهم حقوقی استان و بازدید از املاک و مستغلات جمعیت هلال احمر مازندران از دیگر برنامه های سفر مدیرکل حقوقی جمعیت هلال احمر به این استان بود.

در ابتدای این جلسه دکتر غلامعلی فخاری مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان گزارشی از اقدامات و برنامه های این جمعیت ارائه و بر تلاش مستمرحقوقی برای تثبیت مالکیت جمعیت هلال احمر بر املاک و موقوفات و همچنین برنامه ریزی به منظوربهره وری بهینه از این ظرفیت مهم تاکید کرد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *