استان مازندران

دوشنبه 03 آبان 1400

خدمت رسانی کاروان سلامت هلال احمر مازندران به هموطنان نیازمند استان سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران از خدمت رسانی کاروان سلامت این استان به هموطنان نیازمند در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان در قالب برنامه نذرآب4خبرداد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران از خدمت رسانی کاروان سلامت این استان به هموطنان نیازمند در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان در قالب برنامه نذرآب4خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران دکتر غلامعلی فخاری با تقدیر از داوطلبان و خیرین نیکوکار عضو این جمعیت گفت:دراین برنامه 121تانکرآب،3300کیلو آرد، 3000قوطی کنسرو ماهی و کنسرو لوبیا،80دستگاه تصفیه آب،20هزار ماسک و 2000ژل ضدعفونی،200بسته غذایی و 300کیلو برنج ، 200تخته پتو، 400 کیف مدرسه به همراه400بسته لوازم التحریر و مقادیر متنابهی از سایر ملزومات موردنیاز ساکنان منطقه به ارزش 5میلیارد و 770میلیون ریال درقالب طرح نذرآب4 در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان بین هموطنان متاثر از خشکسالی و کرونا توزیع گردید.

وی با اشاره به اینکه جمع آوری و تجمیع کمکهای مردم و خیرین استان مازندران همچنان ادامه دارد تصریح کرد: پیش از این نیز محموله های دیگری با هدف کاهش مشکلات هموطنان متاثر از خشکسالی و کرونا به منطقه مذکور ارسال گردید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران با اشاره به اینکه ساکنان صبوراستان سیستان و بلوچستان با توجه به مشکلات خشکسالی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند گفت: جمعیت هلال احمر با توجه به مسئولیت اجتماعی و رسالت ذاتی صیانت از کرامت انسانی وپاسداشت فرهنگ بشردوستی،تاکنون 3برنامه ملی را تحت عنوان نذرآب برای کمک به آسیب دیدگان از خشکسالی در استان سیستان و بلوچستان به اجرا درآورده است .

گفتنی است برنامه نذرآب4 از 17لغایت 21مهر با حضورتیمهای مجهز داوطلبان جمعیت هلال احمرمازندران در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان اجرا شد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *