استان مازندران

دوشنبه 03 آبان 1400

خدمت رسانی بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمرمازندران به 967بیمارکرونایی

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران از خدمت رسانی بانک امانات تجهیزات پزشکی این جمعیت به 967 بیمار کرونایی در یک ماه گذشته خبرداد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران از خدمت رسانی بانک امانات تجهیزات پزشکی این جمعیت  به 967 بیمار کرونایی در یک ماه گذشته خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران دکتر غلامعلی فخاری گفت: با توجه به وضعیت کرونایی استان و تکمیل ظرفیت بیمارستان‌ها وقرنطینه شدن بسیاری از بیماران در منزل و ضرورت نیاز بیماران به تجهیزات پزشکی حیاتی نظیر اکسیژن، جمعیت هلال احمر استان  در راستای خدمت رسانی به متاثرین از کرونا با فعال کردن بانک امانات تجهیزات پزشکی درهر شهرستان، اقدام به ارائه رایگان کپسول اکسیژن و دستگاه های اکسیژن ساز به صورت امانی، به بیماران نیازمند کرده است.

وی با اعلام اینکه بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمرمازندران دارای انواع تجهیزات پزشکی نظیر کپسول اکسیژن ، دستگاه اکسیژن ساز ، دستگاه مانومتر، ویلچر ، تشک مواج و سایر اقلام تجهیزات پزشکی است گفت: تمامی این تجهیزات از سوی مردم نیکوکار به بانک امانات تجهیزات پزشکی استان اهداء گردید که ارزش خدمات ارائه شده در این مدت بالغ بر 3 میلیارد و 59میلیون ریال می باشد.

وی خاطرنشان کرد:تا کنون 604 نفر از خیرین و داوطلبان در تجهیز بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمرمازندران مشارکت داشتند.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *