استان مازندران

دوشنبه 03 آبان 1400
دکترفخاری،مدبرعامل جمعیت هلال احمرمازندران:

باید با انسجام سازمانی و آمادگی سیستماتیک از تهدیدها عبور کنیم

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران گفت: چشم انداز آینده هلال احمراستان با توجه به برنامه های اجرایی و نتایج شاخص های عملکردی حوزه های مختلف رو به توسعه و بسیار امیدوارکننده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران گفت: چشم انداز آینده هلال احمراستان با توجه به برنامه های اجرایی و نتایج شاخص های عملکردی حوزه های مختلف رو به توسعه و بسیار امیدوارکننده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران دکتر غلامعلی فخاری در جلسه شورای مدیران این جمعیت با تاکید بر اینکه اعتماد مردم به هلال احمر به عنوان بزرگترین پشتوانه این نهاد غیردولتی مایه مباهات است و باید با تمام وجود تلاش کنیم امانت دار این اعتماد باشیم تصریح کرد:درحال حاضر برنامه های متنوعی در راستای اهداف جمعیت هلال احمر در سطوح مختلف در حال اجراست که برآیند و بازخورد کلی آن موجب رضایت و تحسین مسئولان کشوری و استانی را درپی داشته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران با اشاره به تدابیر گسترده ملی و استانی برای مهار ویروس کرونا و نزولی ساختن شیب ابتلا گفت: جمعیت هلال احمر مازندران از نخستین روز تشکیل ستاد استانی مقابله با کرونا دراین عرصه حضوری فعال داشته و با اعلام آماده باش به تمامی عوامل اجرایی و امدادی ،برنامه های متنوعی را برای مشارکت  موثر داوطلبان و جوانان عضو این جمعیت اجرا نموده است.

 وی تصریح کرد: هلال احمرمازندران در راستای اهداف انسانی خود که همانا نجات جان انسانها و کاهش آلام بشری است برنامه های زیادی را برای مهار ویروس کرونا به اجرا گذاشته که تولید ماسک و تهیه دستکش و مواد ضدعفونی کننده و همچنین تهیه هزاران بسته معیشتی با استفاده از ظرفیت خیرین و اعضای داوطلب و جوانان از جمله این خدمات بوده است.

دکتر فخاری اهتمام به ارتقای بهره وری را از مهمترین شاخص های ارزیابی مدیریتی برشمرد و خاطرنشان کرد:همه مدیران هلال احمراستان به ویژه مدیران شعب باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

وی اشراف مدیران شعب برمفاهیم مدیریت بحران وبرنامه های ابلاغی از طریق دستورالعمل ها را از دیگر موضوعات مهم در ارزیابی مدیران شعب برشمرد و گفت:باید با انسجام سازمانی و آمادگی سیستماتیک از تهدیدها عبور کنیم و برای غلبه بر هرشرایط سخت مهیا باشیم.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *