استان مازندران

دوشنبه 03 آبان 1400

اجرای طرح آمران سلامت با شعار«سفربدون کرونا» درمحورهای ورودی مازندران

معاون جوانان جمعیت هلال احمرمازندران از اجرای طرح آمران سلامت با شعار«آخر هفته بدون کرونا» درمحورهای ورودی مازندران خبرداد.

 معاون جوانان جمعیت هلال احمرمازندران از اجرای طرح آمران سلامت با شعار«آخر هفته بدون کرونا» درمحورهای ورودی مازندران خبرداد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران لیلی احمدی گفت: طرح آمران سلامت با شعار«سفربدون کرونا»توسط معاونت جوانان جمعیت هلال احمر با مشارکت و همکاری اعضای جوانان این استان در 5 محور ورودی استان در حال برگزاری است. وی در خصوص ماهیت طرح مزبورگفت: در قالب این طرح تیمهای آموزش دیده جمعیت هلال احمر متشکل از اعضای جوان با حضور در مبادی ورودی استان ،نسبت به ارائه توصیه های بهداشتی و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی به مسافرین اطلاع رسانی می نمایند و شهروندان را به رعایت اصول بهداشت فردی و اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا ترغیب می کنند.

وی تاکید بر کاهش سفرهای غیر ضروری به استان مازندران را از دیگر اهداف طرح مزبور برشمرد و گفت: هدف اصلی این طرح که هم اکنون در 5 شهرستان گلوگاه، سوادکوه، آمل، چالوس و رامسر در حال اجرا می باشد، حفظ سلامت شهروندان از طریق اجتناب از سفرهای غیر ضروری و رعایت پروتکلهای بهداشتی است.

وی گفت: این طرح به صورت برپایی چادر و استقرار اعضای جوان پسر با در دست داشتن پلاکاردهایی که شعارهای مرتبط با همه گیری کرونا و بازدارنده بر روی آن طراحی شده اجرا می شود.

وی تصریح کرد: همچنین با استفاده از کمک خیرین و اسپانسرها ، ماسک و بسته های بهداشتی دراختیار مسافران قرار می گیرد.

وی گفت:زمان اجرای طرح از 29 مرداد لغایت 31 شهریور در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه می باشد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *