استان مازندران

دوشنبه 03 آبان 1400

ریزش کوه در محور هراز/ امدادرسانی به سرنشینان 24 خودروی محبوس شده

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران از امدادرسانی در حادثه ریزش کوه در محور هراز و توزیع اقلام غذایی میان حادثه‌‎دیدگان خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران از امدادرسانی در حادثه ریزش کوه در محور هراز و توزیع اقلام غذایی میان حادثه‌دیدگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان مازندران؛دکتر غلامعلی فخاری گفت: ساعت 17 روز گذشته، با اعلام گزارش eoc استان به کشیک شعبه آمل مبنی بر ریزش کوه در حد فاصل لهاش تا گالری پیچ شیطان کهرود، بلافاصله سه تیم امدادی از پایگاه‌های کهرود، گزنک و رینه به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در این حادثه ۲۴خودرو و ۴۲ نفر محبوس شده بودند که در میان آنها افراد نوجوان، جوان، سالخورده و کودکان هم بودند بنابراین با درخواست تیم ارزیاب، یک تیم پشتیبان نیز با فرماندهی رئیس شعبه هلال‌احمر آمل همراه با جیره غذایی به محل اعزام شده و پس از دسترسی به خودروهای محبوس، مواد غذایی اولیه میان حادثه‌دیدگان توزیع کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به اینکه 2 مصدوم این حادثه تحویل عوامل اورژانس شدند، افزود: با همکاری فرمانداری، راهداری، پلیس راه، نیروی انتظامی، مدیریت بحران و هلال احمر

ساعت ۰۰:۴۰ بامداد امروز، خودروها آزاد شده و عملیات نجات در ساعت ۰۳:۱۰ بامداد به پایان رسید.

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *