استان مازندران

دوشنبه 03 آبان 1400

تقدیر هلال احمر آمل از هاتفان امید

به مناسبت نهم اردیبهشت روز جهانی روانشناس و مشاور از روان‌شناسان مشارکت کننده در طرح هاتفان امید شهرستان تقدیر شد.

به مناسبت نهم اردیبهشت روز جهانی روانشناس و مشاور از روان‌شناسان مشارکت کننده در طرح هاتفان امید شهرستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان آمل، جمشید نیک زاد با اعلام این خبر گفت: به مناسبت نهم اردیبهشت روز جهانی روانشناس و مشاور از روانشناسان متخصص و مشارکت کننده در طرح ملی هاتفان امید آمل که در زمان شیوع کرونا اجرایی شده بود تقدیر و تشکر شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با اشاره به نقش مهم و اساسی روانشناسان در میزان سلامت روانی و اجتماعی جامعه گفت: در کنار همه نیازهای اساسی انسان آرامش روحی و روانی از مهمترین نیازهای یک زندگی خوب و سالم می‌باشد و روانشناسان یاریگران مردم در زمان وجود بحران های روحی و روانی هستند.

نیک زاد با تاکید بر نقش حساس روانشناسان در ایجاد آرامش روحی و روانی حادثه دیدگان در بحران های ناشی از بیماری کرونا و استرس و همچنین بحران های طبیعی و غیرطبیعی تصریح کرد: حضور تیم های حمایت روانی و همچنین تیم های سحر در حادثه های همچون زلزله کرمانشاه و همچنین در کمپین نذر آب در سیستان و بلوچستان نشان دهنده تاثیر بسیار خوب و مفید روانشناسان در حادثه ها می باشد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح یادبود و هدیه از روانشناسان و مشاوران فعال و مشارکت کننده در طرح هاتفان امید شهرستان آمل تقدیرشد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *