استان مازندران

دوشنبه 03 آبان 1400
باحضور دکتر فخاری انجام شد:

افتتاح طرح نذرآب4 هلال احمرمازندران در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران گفت:جمعیت هلال احمر به عنوان بزرگترین تشکل مردمی بعد از بسیج، همیشه در خدمت مردم است و خدمات این نهاد هرگز محدود به زمان حوادث و بحران نیست.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران گفت:جمعیت هلال احمر به عنوان بزرگترین تشکل مردمی بعد از بسیج، همیشه در خدمت مردم است و خدمات این نهاد هرگز محدود به زمان حوادث و بحران نیست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران دکتر غلامعلی فخاری در افتتاحیه طرح نذرآب 4 در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان با تشریح برنامه های اجرایی کاروان سلامت هلال احمرمازندران افزود:در این طرح خدمات متنوعی از قبیل توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی ، توزیع تانکرهای آب ، ارائه خدمات درمانی ،خدمات فرهنگی و آموزشی برنامه ریزی شده است که درقالب طرح نذرآب4 ازسوی داوطلبان هلال احمرمازندران اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به توزیع 121تانکرآب،3300کیلو آرد، 3000قوطی کنسرو ماهی و کنسرو لوبیا،80دستگاه تصفیه آب،20هزار ماسک و 2000ژل ضدعفونی،200بسته غذایی و 300کیلو برنج ، 200تخته پتو، 400 کیف مدرسه به همراه400بسته لوازم التحریر و مقادیر متنابعی از سایر ملزومات موردنیاز ساکنان منطقه به ارزش 5میلیارد و 770میلیون ریال برای اجرای طرح نذرآب4 به مقصد شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان ارسال شد که از امروز در میان مناطق و اقشار نیازمند توزیع خواهد شد.

دکتر فخاری گفت: یکی از ویژگیهای این طرح که برای اولین بار درکشور انجام خواهد شد شناسایی و پیگیری بیماران نیازمند و رصد کامل مراحل درمانی آنها ست که برای این طرح بودجه و اعتبار ویژه ای اختصاص دادیم و جمعیت مرکز هم قول مساعد همکاری و حمایت دادند.

دکتر فخاری تصریح کرد: جمعیت هلال احمرمازندران تاکنون در 3مرحله در قالب برنامه ملی نذرآب در این منطقه حضور یافت و خدمات متنوعی را تقدیم هموطنان نیازمند کرد.

وی افزود: خدمت به همه نیازمندان و اقشارآسیب پذیر را وظیفه و رسالت خود می دانیم و هیچگونه منتی برکسی نداریم و با تمام وجود افتخارمی کنیم که در خدمت هموطنان هستیم.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *